Extreme Fun Server
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Extreme Fun Server

Gaming Comunity


You are not connected. Please login or register

MOLIMO VAS DA SVE TO NAPRAVITE NASEM NAJBOLJEM SERVERU..

4 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

david_crack


CroatianGC Početnik
CroatianGC Početnik

Ja bi zelio da stavite vise kuca na prodaju i nove aute zato jer vise nema za one nove koji dodu na server dobrih auti,stavite vise bizova,da ima za kupit helikoptera i aviona privatnih na aerodromu,da ima vise evenata,trkanje,crashanje s autima na nekoj zgradi ili tako nesta..i da ako si u nekoj organizaciji da usput mozes imati nekakav posao npr. vozac autobusa,dostavljac robe ili tako...i da stavite kad umremo da se stvorimo ispred bolnice....HVALA NA RAZUMIJAVANJU POZZZ....

nuja

nuja
CroatianGC Član
CroatianGC Član

Imas jako dobrih ideja, o nekima sam i ja razmisljo
trenutno stipo tadi na bugovima i ostalim osnovnim djelovima servera koje treba napravit
kuce ce nove doci kasnije a i znam sigurno 10-ak slobodnih kuca na serveru
bizova nevjerujem da ce jos puno doci, neznam kakav bi se jos mogo izmislit
helici ce dovi uskoro a za avione bas i nisam siguran
nikad na serveru nece biti samo dobrih auta, motora i sl. jer to nemo bilo RP da svi voze dobre stvari pa na pocetku kupujte ove losije a kasnije kupite dobar auto od igraca
eventi se organiziraju kad ima malo vise igraca jer nevrjedi organizirat event za 2-3 igraca koji ocu sudjelovat
jedan od bugova na serveru je taj s organizacijom i poslom, zasad se strpite dok se to ne rijesi
hvala ti na idejama neke cemo razmotriti

3MOLIMO VAS DA SVE TO NAPRAVITE  NASEM NAJBOLJEM SERVERU.. Empty Nesto vezano za GM i jos neke ideje pon tra 12, 2010 6:19 am

Nemanja_Smoke


CroatianGC Početnik
CroatianGC Početnik

Voleo bi da za GM stavite jos neke komande,jer admina nema stalno na serveru.
Na primer komanda /kick ,a /ban mozete staviti na primer za rank 3,jer cesto ulaze igraci sa raznim cheatovima.Onda komanda /jail jer ima trenutaka da dok je GM na duznosti dogadja se da ga neko napadne.
Trebali bi nam helic-i ali nemojte stavljati samo Maverick,jer bi bilo glupo da na serveru svi voze maverick kojeg sam video ne znam ni ja kolko puta na serveru,znaci na serveru se ne vozi ni jedan drugi helic sem mavericka,nadam se da shvatate sta sam mislio.Mogli bi isto ubaciti i jos motora,jer na serveru za kupovinu ima samo Freeway.
Davidova ideja nije losa da kada nas ubije neko da se stvorimo kod MD jer je to sasvim RP.
Pozz od mene.Cim mi sine neka ideja odma cu vam javiti...
Smile Smile

Bernard Komi

Bernard Komi
CroatianGC Početnik
CroatianGC Početnik

To da nema Admina na serveru to nije istina, kad bi vi GM-ovci biti desetinu vremena na sampu kao ja bilo bi dobro. Ja bi rekao da je manje vise uvijek prisutan admin, tu misim na sebe, a to ce potvrditi i svi igraci na serveru. Demantirajte me ako nisam u pravu.

Nemanja_Smoke


CroatianGC Početnik
CroatianGC Početnik

nisam reko da ti nisi na serveru...ali desava se da nema admina nekad ali jako retko...
kao sto je danas bilo kad sam usao...al nema veze....
ja kad bi mogao da budem kao ti da po ceo dan budem na serveru u skoli bi imao sve keceve..........
ti sa tim nemas problema tako da mozes biti na serveru...

nuja

nuja
CroatianGC Član
CroatianGC Član

ok smirite se malo ko je kolko aktivan nije ni bitno
no nemanja /kick ces mozda dobit to jos neznam ali /ban jako tesko jer onda nebi bilo velike razlike izmedu admina i gm-a
admini su tu da prave red na serveru i paze an cheatere a kad nas nema onda ste vi glavni
a glavna duznost gm-a je da upoznava nove igrace s serverom i pomaze svima drugima

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Similar topics

-

» >Poslovi na serveru<

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.